MIDA PEAN OSALEMISEKS TEGEMA?
1.
Osta ühe või mitme korra kauplejapilet 
E-POEST
2. Vali kauplema tulemiseks sobivad kuupäevad REGISTREERIMISLEHEL
3. Tutvu KAUPLEJA MEELESPEAGA

MILLAL HOOVIOTT TOIMUB?
Igal neljapäeval kell 17. Suvehooajal kestab turg kella 19ni, talvehooajal lõppeb 18.30.

KUS TOIMUB?
Rapla keskväljakul, mille asukoha leiad kontaktide lehelt.

KES ON OODATUD KAUPLEMA?
Turg on otse tootjalt tarbijale formaadiga. Kauplema on oodatud kodumaise toidu tootjad, koduköögid, käsitöömeistrid. Aia- ja metsasaadusi ning taimi ootame müüma ainult selliseid müüjaid, kes on oma tooted ise kasvatanud (või metsasaaduste puhul korjanud). Kokkuostust pärit aiasaaduste müümine ei ole hooviOTTil lubatud.

Mujalt maadest on teretulnud selline toodang, mida ei ole võimalik Eestis toota (näiteks oliiviõli).  Sellise kauba müüja peab kauba saama otse tootjalt ning olema tuttav tootja, toote ning tootmisprotsessiga.

NB! Toitu saavad hoovikal müüa need tootjad, kes on oma tegevusest eelnevalt PTAd teavitanud ehk registreerinud koduköögi või tootmise. Täpsem info teavitamise ja ohutu toidu müümise ja valmistamise kohta on leitav ameti kodulehel (LINK).

Kui PTA tuvastab järelevalve käigus müügilt tõendamata päritoluga toidu ja/või pole eritemperatuur tagatud (nt külmkapi temperatuuri vajav toit, sh liha, kala), siis loetakse see ohtlikuks ning selline toit tuleb müügilt eemaldada. Potentsiaalselt ohtlikud tooted hävitatakse.

KAS MÜÜA SAAB AUTOST?
Ei, hoovikal kaubeldakse lettidel. Kauba mahalaadimiseks on lubatud sõita autoga keskväljakule, seejärel saab auto parkida väljakuäärsesse parklasse.

KAS KOHAPEAL ON OLEMAS LETID?
Ei ole. Laud ning vajadusel telk ja leti valgustus peavad kauplejal endal kaasas olema. Platsil on võimalik kasutada voolu. Palume voolu kasutamise soovist meile eelnevalt teada anda.

Kui sul endal ei ole lauda ja/või telki, saad laua rentida SIIT ja telgi SIIT.

KUI PALJU OSALEMINE MAKSAB?
Ühe kauplejapileti maksumus on 8€. Pileti saab osta
e-poest. Pileti saad osta ka kohapeal sularahas, sellisel juhul on kauplejapileti maksumus 12€.


MIKS PEAB ENNAST REGALEHEL REGISTREERIMA?
Et teaksime sulle platsil kohta hoida ja sinu ettevõtte ning tooted välja reklaamida. Kauplejaid reklaamime Rapla hooviOTTi aktiivses
Facebooki grupis ning Instagrami kontol, tule liitu!


Näeme neljapäeval! :)
Anni ja Janeli