Lehe www.hooviott.ee (edaspidi Veebipood) omanik on MTÜ Hoov, (registrikood 80586563), asukohaga Lille 16, 79513 Rapla.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate piletite hinnad on märgitud piletite juurde. Hinnale ei lisandu tasu pileti kohaletoimetamise eest – turul osalemise tagab oma nime ütlemine turu korraldajatele turu toimumisajal ja -kohas, kui pilet on ostetud sama isiku poolt. Kui pilet on ostetud teisele isikule, tuleb seda piletit ostes märkida.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile eurodes tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank


NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

MTÜ Hoov on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.


Kohaletoimetamine

Koheselt pärast makse laekumist saadetakse ostjale tellimuse vormistamisel sisestatud e-maili aadressile maksekinnitus. Maksekinnitus tagab hooviOTT turul osalemise õiguse ostja poolt valitud toimumispäeval.  Eraldi pileteid e-mailile ega postiaadressile ei saadeta.

Kui maksekinnitus ei ole  30 minuti jooksul e-maili peale tulnud, palun meiega ühendust võtta aadressil info@hooviott.ee või telefonil +372 55536776.


Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus (vormi leiab siit: taganemisavaldus) ning saata see e-posti aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.


Pretensiooni esitamise õigus

MTÜ Hoov korraldab hooviOTT turgu parima äranägemise järgi. Piletit tagastada pretensioonide tõttu turgude sisule või korraldusele ei ole võimalik.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. MTÜ Hoov on isikuandmete vastutav töötleja. MTÜ Hoov edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Maksekeskus AS.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-maili aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@hooviott.ee või helistada telefonil: +37255536776.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.